Spor, ktorý nikomu neprospeje alebo všetko zlé by mohlo byť na niečo dobré

Prinášame Vám reakciu na článok, ktorý bol v pondelok dňa 16.07.2018 uverejnený v týždenníku Nitrianske noviny pod názvom "Borbély: Je to ekonomický hochštaplerizmus" (https://mynovezamky.sme.sk/c/20875225/borbely-je-to-ekonomicky-hochstaplerizmus.html?ref=trz). Tu bol poskytnutý priestor najmä neaktívnemu členovi Správnej rady Ladislavovi Borbélyovi, následne prišlo vyjadrenie bývalého generálneho manažéra.   

0
0
0
s2smodern
MUŽI FKM: Víťazstvo gólom v nadstavenom čase je vždy jedinečné

Nekompromisný anglický týždeň - vonku Veľké Ludince, doma Beluša a potom Púchov. Jeho vyvrcholením bola práve uplynulá sobota. Ak vyhráte gólom z nadstaveného času, je to emočné a obdivuhodné. Všetko ostatné, čo sa v tomto zápase udialo, sa tým pádom stáva malicherným a menej podstatným. Poučiť sa však treba. Najdôležitejším je ale pozitívne zistenie - mužstvo malo vôľu bojovať až do konca. Práve to má najväčšiu cenu. V sobotu cestujeme do Bánoviec v pozícii jasného favorita. Ďalšia skúška pre náš progresívny tím. 

0
0
0
s2smodern
Oficiálne stanovisko k nepravdivým a zavádzajúcim tvrdeniam hlavného kontrolóra mesta

Na zasadnutí mestského zastupiteľstva dňa 27.06.2018 bola hlavným kontrolórom mesta Nové Zámky Ing. Štefanom Rovňaníkom predložená "Správa o výsledkoch kontrolnej činnosti Útvaru hlavného kontrolóra mesta Nové Zámky za obdobie od 01.04.2018 do 20.06.2018". V časti týkajúcej sa FKM Nové Zámky boli uvedené absolútne nepravdivé tvrdenia, neodborné a zavádzajúce závery.  Nakoľko boli závažným spôsobom ohrozené česť a meno nášho subjektu rozhodli sme sa zaujať toto stanovisko.

0
0
0
s2smodern
MUŽI FKM: V dohrávke proti Nemšovej zostali tri body doma

Na dohrávku proti FKS Nemšová sme nastúpili v netradičnom stredajšom termíne. Aj tento súper vyrukoval s taktikou v štýle "bránim - brániš - bránime", navyše s veľkou dávkou agresivity v osobných súbojoch, načo doplatili zraneniami Mpofu i Obert. Presadili sme sa hneď v úvode duelu, a to vďaka presnému zásahu kanoniera Kingamba, ktorý sa nakoniec ukázal ako víťazný. Najbližšiu sobotu 14. apríla hráme opäť doma, tentokrát od 15.30 hod. proti MŠK Púchov. ZÁMKY DO TOHO !!!   

0
0
0
s2smodern
MUŽI FKM: Šláger kola sme zvládli na výbornú. Jednoznačné víťazstvo nad Crystalom, bojujeme o druhé miesto

Väčšiu časť súťaže sa sklári držali v tabuľke pred nami. O jeden bod sme ich predbehli až v uplynulých kolách. Šláger kola teda sľuboval kvalitný futbal. Aj sa stalo. Najmä z našej strany. Súpera sme prevýšili po všetkých stránkach a jednoznačne zvíťazili. Konečne sme si potykali aj s efektivitou v koncovke. V tabuľke nám teda patrí tretie miesto, len s trojbodovou stratou na druhé Borčice. O týždeň v nedeľu cestujeme k posledným Topoľčanom.  

0
0
0
s2smodern
MUŽI FKM: Keď sa jeden plusový bod máli

V ďalšom kole najvyššej regionálnej súťaže sa naši muži predstavili vo Veľkých Ludinciach. Veľa nechýbalo a mohli si odniesť všetky tri body, napokon však z toho bola iba remíza. Ľuboš Hanzel zaznamenal premiérový zásah v drese FKM. Najbližšie nastúpime na dva domáce zápasy - už túto stredu 11. apríla o 16.30 hod. proti FKS Nemšová a potom v sobotu 14. apríla od 15.30 hod. proti MŠK Púchov.   

0
0
0
s2smodern