Po nešťastnej prehre v Dubnici n./Váhom nás v stredu čakal ďalší nepríjemný súper v podobe FC Neded. Z psychologického hľadiska dôležitý duel, ktorý sme potrebovali vyhrať. No a teraz to najdôležitejšie - PODARILO SA :) Excelentným gólom Michala Polucha dosiahnutým strelou z polovice ihriska v štýle "Frajer na záver" si nesieme veľmi dôležité tri body.

TIPOS III. liga západ, 36. kolo, 10.05.2017 o 16.30 hod.

FC Neded - FKM NOVÉ ZÁMKY 0:1 (0:1)
gól: 19. Poluch

Zostava: Juhás - Ešek (K), Petráš, Horáček, Poluch, Baksics (67. Orémusz), Korman, Lovska, Muchaya (75. Košút), Matić, Švajda (82. Letko)

ŽK: Poluch

Tréner Peter LÉRANT:

"Dnes sme spravili veľmi dôležitý krok k dosiahnutiu nášho cieľa. Stretnutie sme odohrali maximálne disciplinovane, bojovne a takticky na úrovni. Prvý polčas bol vyrovnaný, po našej zlej rozohrávke sme takmer pykali, ale prudká strela súpera skoro z 30 metrov skončila našťastie len na žrdi. Potom prišiel rozhodujúci a najkrajší moment zápasu. Poluch predskočením protihráča získal loptu a strelou z 50 metrov prekvapil vonku stojaceho brankára. Následne Lovska kolmicou našiel Švajdu a jeho gólovú strelu vytlačil brankár na roh. Poluch svoj výborný výkon skoro korunoval aj druhým zásahom, keď ďalší pokus z diaľky skončil tesne vedľa brány. Druhý polčas sme už mali herne viac z hry, k čomu sa pridalo aj niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie vďaka prečísleniu súpera. Azda najväčšiu spálil Matić. Hostia pohrozili 2 krát po našej nepozornosti, ale Juhás v bráne výborne zareagoval. Chalani dnes ukázali charakter, za výkon v náročnom a dôležitom zápase si zaslúžia pochvalu. Dúfam, že 3 body potvrdíme aj v nedeľu proti nepríjemnej Nemšovej, ktorá je farmou prvoligového Trenčína."