Naše družstvá čakajú pred víkendom ďalšie zaujímavé duely. Trénerí chcú víťaziť. V týždni podriadili všetko zodpovednej príprave, na rade sú hráči. Prinášame Vám vyjadrenia jednotlivých koučov.

A – mužstvo dospelých

Tréner Peter LÉRANT:

„Posledný zápas, ktorý sme v Šali odohrali, bol dosť vyhecovaný. Obom išlo o zotrvanie v súťaži, teraz je však situácia iná. „Chemici“ dosiahli v predchádzajúcich zápasoch niekoľko pozoruhodných výsledkov, i keď v tom poslednom prehrali v Púchove vysoko 1:5. Myslím si, že máme svoju ofenzívnu kvalitu, ktorou by sme chceli dominovať. Držať loptu viac na svojich kopačkách a byť samozrejme aj efektívni. U suseda by sme chceli každopádne uspieť, čo znamená plný bodový zásah.“

Stretnutie Šaľa – FKM sa hrá v sobotu 4.11. so začiatkom o 13.30 hod. na štadióne v Šali.

Starší dorast

Tréner Norbert ČOKNAY:

„Do konca jesennej časti súťaže zostávajú ešte tri kolá a v posledných dvoch sa stretneme s lídrami súťaže Dubnicou a Skalicou. O to väčšia je naša túžba s Gabčíkovom zvíťaziť, každý iný výsledok bude pre nás neúspechom. Príde nám vypomôcť z Veľkých Loviec Juraj Ivan, ktorý má u nás striedavý štart a pravidelne hráva IV. ligu dospelých. Chalani sú v poriadku a pripravený odovzdať maximum v zápase.“

Stretnutie FKM – Gabčíkovo je na programe v sobotu 4.11. so začiatkom o 10.00 na štadióne L. Gancznera

Mladší dorast

Tréner Roman HAUSLEITNER:

„Od zápasu očakávam, že budeme dôstojným súperom v podstate B - družstvu DAC a niektoré natrénované prvky budeme vedieť zúročiť na trávniku. Máme mladé družstvo, väčšina sú ročník 2002, ktorí sa musia ešte udomácniť v II. dorasteneckej lige."

Zápas FKM – Gabčíkovo je na programe v sobotu 4.11. so začiatkom o 12.30 na štadióne L. Gancznera.

Starší žiaci

Tréner Alexander LAKI:

„ V Hlohovci sa nám nepodarilo získať všetky body, iba jeden, o maximálny bodový zisk sa tak pokúsime na Považí. Budeme hrať na umelej tráve a tak sme sa aj na zápas pripravovali. Víťazstvom by sme sa mohli nášmu súperovi v tabuľke priblížiť.“

Zápas Považská Bystrica – FKM sa hrá v sobotu 4.11. o 13.30 hod.

Mladší žiaci

Tréner Marek KODHAJ:

„Cestujeme k súperovi, ktorý je na predposlednom mieste tabuľky a má na svojom konte jediný bod, s jasným cieľom zvíťaziť. Budeme hrať síce na umelej tráve, ale chlapci by to mali zvládnuť. Pevne verím, že si z Považskej Bystrice odvezieme všetky tri body“.

Zápas Považská Bystrica – FKM sa hrá v sobotu 4.11. o 15.30 hod.

Roman Guliš