V ďalšom kole najvyššej regionálnej súťaže sa naši muži predstavili vo Veľkých Ludinciach. Veľa nechýbalo a mohli si odniesť všetky tri body, napokon však z toho bola iba remíza. Ľuboš Hanzel zaznamenal premiérový zásah v drese FKM. Najbližšie nastúpime na dva domáce zápasy - už túto stredu 11. apríla o 16.30 hod. proti FKS Nemšová a potom v sobotu 14. apríla od 15.30 hod. proti MŠK Púchov.   

TIPOS III. liga západ, 22. kolo, 08.04.2018 o 15.30 hod.

TJ Družstevník V. Ludince - FKM NOVÉ ZÁMKY 1:1 (0:0)

góly: 84. Valenta - 79. Hanzel

ŽK: Mpofu, E. Horáček

Zostava: Strelčík - Ešek (K), Hanzel, Szénási, Dione (79. Švajda), Obert, Kaman (56. Kuridze), Mpofu, E. Horáček (83.Piskla), Muchaya, Kingambo 

Tréner Peter LÉRANT: "Od začiatku zápasu sme boli lepším a futbalovejším mužstvom. Súper nás často vedel zastaviť len za cenu tvrdých faulov, na ktoré doplatilo niekoľko našich hráčov. Verím, že budú do stredy v poriadku. Popracovať musíme na zvýšenej koncentrácii v každej fáze duelu, keďže hostia pohrozili pri niektorých štandardných situáciách. Zápas sme mohli a mali rozhodnúť  oveľa skôr, a to prostredníctvom samostatného nájazdu Muchayu a Kamanovho presnejšieho zakončenia do prázdnej brány. V druhom polčase sme dostali súpera pod výrazný tlak, pričom s nami nestíhali ani kondične a uchyľoval sa len k odkopávaniu lôpt. Futbal sa však hrá na góly a my sme strelili iba jeden po pohotovej strele Hanzela, ktorý tak korunoval svoj kvalitný výkon. Mrzí ma strata dvoch bodov po góle zo záveru stretnutia. Podobne ako v Dubnici, aj dnes sme boli lepším tímom, ale zase sme inkasovali zbytočný gól z priameho kopu. V globále však musím hráčov pochváliť za nasadenie  a hlavne  predvedenú hru. Teraz už upriamuje pozornosť na stredajšiu domácu dohrávku s Nemšovou, kde budeme chcieť potvrdiť našu dobrú formu aj s prispením výraznejšej gólovej efektivity."     

 

 

Foto: Ľudovít Vanek

0
0
0
s2smodern