VENUJTE NÁM 2 PERCENTÁ Z VAŠICH DANÍ

Poukázanie 2 % z daní pre Vás nepredstavuje žiadne dodatočné výdavky a PRE NÁS MÁ VEĽKÝ PRÍNOS. Jedná sa o úhradu, ktorá by v inom prípade automaticky smerovala do štátneho rozpočtu. Vašim rozhodnutím o poskytnutí v náš prospech prispievate k rozvoju a napredovaniu futbalovej mládeže. ĎAKUJEME !!!

TÁMOGASSON BENNÜNKET ADÓJA 2%-ÁVAL

A támogatás nem jelent Önnek többetkiadást, viszont NEKÜNK NAGY SEGÍTSÉG. Ellenkező esetben adója 2%-val Ön helyett az állam rendelkezik. Támogatásával így Ön is hozzájárul az érsekújvári ifjúsági labdarúgás fejlődéséhez. KÖSZÖNJÜK!!!

FKM Nové Zámky je futbalový klub s najväčšou členskou základňou na území novozámockého okresu, ktorý bol založený v roku 1907. Jedná sa o občianske združenie, ktorého členovia dobrovoľne vykonávajú záujmovú činnosť v športovej oblasti futbalu. Za týmto účelom im predmetný subjekt poskytuje metodické a servisné služby, vytvára materiálno – technické, personálne a ekonomické podmienky.

Športové aktivity realizujeme od predškolského veku až po kategóriu dospelých. V kvantitatívnom vyjadrení to predstavuje 10 mládežníckych družstiev a jedno mužstvo seniorov. Naša základňa pozostáva z 240 členov vykonávajúcich športovú činnosť. Výkon športovej činnosti realizujeme v priebehu celého kalendárneho roka. Tento rozdeľujeme na dve obdobia – súťažné a prípravné. Pôsobíme v nasledovných dlhodobých súťažiach Západoslovenského a Oblastného futbalového zväzu: dospelí – III. liga, dorast – II. liga, žiaci – II. liga, prípravky – III. a IV. liga, zároveň sa zúčastňujeme podujatí na celom území SR.

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

Obchodné meno (Názov): Futbalový klub mesta Nové Zámky (FKM Nové Zámky)
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 00611701