MLÁDEŽ FKM: Najmladší futbalisti porazili DAC aj Trenčín

Naši najmladší futbalisti dňa 04.08.2018 pod trénerskou taktovkou Borisa Ďuricu perfektne reprezentovali mesto Nové Zámky na 3. ročníku Memoriálu slávneho Kolomana Gőgha v Kolárove. Za účasti družstiev ako maďarský Újpest, FC DAC 1904 Dunajská Streda, či AS Trenčín získali strieborné medaily. Najlepším strelcom turnaja sa stal náš Oliver TIMORÁNSKY, ktorý celkovo 10 krát napol sieť súperov.

MLÁDEŽ FKM: Na medzinárodnom turnaji so striebrom aj bronzom. Najlepším hráčom Lucas Lovász

V sobotu 10. februára sa naši mládežníci kategórie U11 predstavili pod vedením trénera Bukoviča na medzinárodnom halovom turnaji v Kolárove. Podarilo sa nám postaviť dve družstvá. Iba vzájomný zápas rozhodol o celkovom triumfe maďarského Sárosdu, my si odnášame striebro a bronz. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Lucas Lovász.

MLÁDEŽ FKM: Zabrali prípravky a čiastočne žiaci, dorastencom sa nedarilo

Futbalová jar sa po dlhej zimnej prestávka začala aj našim mládežníkom. Prinášame Vám prehľad dosiahnutých výsledkov počas uplynulého víkendu.

MLÁDEŽ FKM: Vďaka víťazstvu nad Komárnom solídne piate miesto

Tentokrát do Bratislavy si to namierili naši mládežníci. Zverenci trénera Bukoviča sa v sobotu 3. februára zúčastnili na halovom turnaji Purewater cup 2018 určenom pre kategóriu U11. V konkurencii tímov ako Inter Bratislava, či ViON Zl. Moravce obsadili solídne 5. miesto. V zápase o umiestnenie porazili odvekého rivala z Komárna.

MLÁDEŽ FKM: Dievčatá FKM získali na domácom turnaji bronzové medaily

Dňa 18. 02. 2018 (nedeľa) si dali opäť, tento krát už po šiesty krát, rande družstvá na mládežníckom turnaji SVX cup 2018 v novozámockej ŠH Milénium. Účastníci boli v predstihu v live žrebovaní cez sociálnu sieť vyžrebovaný do dvoch základných skupín. Družstvá na prvom a druhom mieste v oboch skupinách ďalej postúpili do skupiny o konečné 1.-4. miesto, naopak družstvá na treťom a štvrtom mieste putovali do skupiny o konečné 5.-8. miesto, pričom v oboch prípadoch sa už odohraté zápasy preniesli do záverečných skupín. Po výdatnej porcii zápasov (až 20) vzišiel premiérový víťaz SVX cupu TJ Veľké Lovce. Strieborné medaile si z rúk generálneho sponzora turnaja I. Bajnoka (SVX s.r.o.) prebrali hráči z GA Kolárovo, no a usporiadajúcemu oddielu FKM Nové Zámky girls sa po práve leskli na hrudi bronzové medaile. Pre všetky družstvá boli pripravené hodnotné ceny, ba dokonca aj finančné prémie. Najlepším brankárom turnaja bol vyhodnotený I. Hlinka z Komáromu, ako strelecky najdisponovanejší (13 gólov) sa ukázal D. Hajdúch z Veľkých Loviec, no a najlepším hráčom sa stal Áron Fördős z Kolárova, ktorý pôsobí na striedavý štart aj v našom klube.

MLÁDEŽ FKM: Tím U9 na domácom turnaji s pekným bronzom

V domácom prostredí Športovej haly Milénium nastúpil na ďalší halový turnaj aj tím kategórie U9 pod vedením trénera Kuglera. Vo vyrovnaných dueloch nestačili iba na suverénneho víťaza z Topoľčian a strieborné Komárno. Celkovo tak z toho bolo pekné bronzové umiestnenie. Najlepším brankárom turnaja bol náš Alex Rozsnyo.