MLÁDEŽ FKM: Zabrali prípravky a čiastočne žiaci, dorastencom sa nedarilo

Futbalová jar sa po dlhej zimnej prestávka začala aj našim mládežníkom. Prinášame Vám prehľad dosiahnutých výsledkov počas uplynulého víkendu.

MLÁDEŽ FKM: Na medzinárodnom turnaji so striebrom aj bronzom. Najlepším hráčom Lucas Lovász

V sobotu 10. februára sa naši mládežníci kategórie U11 predstavili pod vedením trénera Bukoviča na medzinárodnom halovom turnaji v Kolárove. Podarilo sa nám postaviť dve družstvá. Iba vzájomný zápas rozhodol o celkovom triumfe maďarského Sárosdu, my si odnášame striebro a bronz. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Lucas Lovász.

MLÁDEŽ FKM: Vďaka víťazstvu nad Komárnom solídne piate miesto

Tentokrát do Bratislavy si to namierili naši mládežníci. Zverenci trénera Bukoviča sa v sobotu 3. februára zúčastnili na halovom turnaji Purewater cup 2018 určenom pre kategóriu U11. V konkurencii tímov ako Inter Bratislava, či ViON Zl. Moravce obsadili solídne 5. miesto. V zápase o umiestnenie porazili odvekého rivala z Komárna.

MLÁDEŽ FKM: Na domácom medzinárodnom turnaji U11 so striebrom

Na domácom medzinárodnom halovom turnaji kategórie U11 konanom v nedeľu 14. januára v Športovej hale Milénium sa dva naše výbery pod vedením trénera Bukoviča prezentovali vynikajúcimi výkonmi. Lepšie si počínalo družstvo v bielych dresoch FKM, ktorému len o vlások uniklo celkové prvenstvo. Na turnaji nenašli premožiteľa a inkasovali jediný gól. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený Jakub Bujdák.

FKM: Skvelý záver futbalového roka. Triumf na Vianočnom turnaji

Prípravkársky tím kategórie U11 ukončil futbalový rok 2017 najlepším možným spôsobom - triumfom na Vianočnom turnaji v Galante. Mladí futbalisti venovali aj deň pred Štedrou večerou svojej najväčšej láske, futbalu. Celým turnajom prešli bez prehry a zaslúžene ho vyhrali. Najlepším strelcom turnaja bola naša Izabela Bukovičová. ZÁMKY DO TOHO !!!