Dňa 18. 02. 2018 (nedeľa) si dali opäť, tento krát už po šiesty krát, rande družstvá na mládežníckom turnaji SVX cup 2018 v novozámockej ŠH Milénium. Účastníci boli v predstihu v live žrebovaní cez sociálnu sieť vyžrebovaný do dvoch základných skupín. Družstvá na prvom a druhom mieste v oboch skupinách ďalej postúpili do skupiny o konečné 1.-4. miesto, naopak družstvá na treťom a štvrtom mieste putovali do skupiny o konečné 5.-8. miesto, pričom v oboch prípadoch sa už odohraté zápasy preniesli do záverečných skupín. Po výdatnej porcii zápasov (až 20) vzišiel premiérový víťaz SVX cupu TJ Veľké Lovce. Strieborné medaile si z rúk generálneho sponzora turnaja I. Bajnoka (SVX s.r.o.) prebrali hráči z GA Kolárovo, no a usporiadajúcemu oddielu FKM Nové Zámky girls sa po práve leskli na hrudi bronzové medaile. Pre všetky družstvá boli pripravené hodnotné ceny, ba dokonca aj finančné prémie. Najlepším brankárom turnaja bol vyhodnotený I. Hlinka z Komáromu, ako strelecky najdisponovanejší (13 gólov) sa ukázal D. Hajdúch z Veľkých Loviec, no a najlepším hráčom sa stal Áron Fördős z Kolárova, ktorý pôsobí na striedavý štart aj v našom klube.

Výsledky v skupine

FKM girls - TJ Veľké Lovce 1:4

FKM girls – SDM Dominik NZ 4:0

FKM girls – Kassák Komárom 7:0