Prinášame Vám vyjadrenia mládežníckych trénerov pred nedeľňajšími zápasmi (12.11.2017).

Starší dorast

Tréner Norbert ČOKNAY:

„Cestujeme k ťažkému súperovi, ktorý je ašpirantom na celkové víťazstvo v súťaži. Citeľne nám bude chýbať stopér Varga pre žlté karty. Rozhodne nastúpime s defenzívnou taktikou. Chceli by sme však u favorita zanechať dobrý dojem. “

Stretnutie Dubnica – FKM Nové Zámky začína v nedeľu 12. 11. o 10.00 hod.

Mladší dorast

Tréner Roman HAUSLEITNER:

„Čaká nás predposledné kolo na ihrisku jedného z najlepších súperov v súťaži. Je to ďalšia skúška nášho mladého mužstva v získavaní dôležitých skúseností pre budúcnosť. Verím že sa mužstvo nezľakne a bude dôstojne a s dôrazom vystupovať v zápase. Môžeme len prekvapiť“.

Stretnutie Dubnica – FKM Nové Zámky začína v nedeľu 12. 11. o 12.30 hod.

Starší žiaci

Tréner Alexander LAKI:

„Chceli by sme pokračovať v hre, akú sme predviedli v Považskej Bystrici, ktorá bola založená v agresivite smerom na loptu. Predpokladáme, že súper zabezpečí obranu, ale dúfam, že na ňu nájdeme recept a podarí sa nám ju prekonať“

Zápas FKM N. Zámky – Komárno sa hrá v nedeľu 12.11. o 10.00 hod. na štadióne L. Gancznera

Mladší žiaci

Tréner Marek KODHAJ:

„Čaká nás veľmi ťažké derby proti súperovi, nad ktorým sme štyri roky nevyhrali. Dúfam, že sa nám podarí prelomiť túto negatívnu bilanciu práve teraz. Nebudeme mať jednoduchú úlohu, ale spravíme všetko preto, aby sa nám to podarilo.“

Zápas FKM N. Zámky – Komárno sa hrá v nedeľu 12.11. o 12.00 na štadióne L. Gancznera.

Roman Guliš