MLÁDEŽ FKM: Starší žiaci na halovom turnaji v D. Strede, oceňovali ich na prvoligovom zápase DAC

Uplynulú nedeľu sa naši starší žiaci pod vedením trénera Lakiho zúčastnili Memoriálu Zsolta Érseka v Dunajskej Strede. Jedná sa o spomienku na bývalého mládežníckeho hráča DAC, ktorý zomrel na následky zranenia počas futbalového stretnutia. Vyhlásenie výsledkov turnaja, aj za prítomnosti našich hráčov, prebehlo v polčasovej prestávke zápasu Fortuna ligy DAC - Nitra priamo na hracej ploche. Napokon sme sa umiestnili na 5. mieste. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený náš Juraj Mikulec.  

0
0
0
s2smodern
Aktuálne výsledky MLÁDEŽE: Starší žiaci porazili Komárno, mladší utrpeli vôbec prvú prehru. Dorastenci nepochodili v Dubnici

Počas uplynulého víkendu sa darilo iba starším žiakom. Zvíťazili totiž nad večným rivalom z Komárna, čím zaznamenali tretie víťazstvo za sebou. Menej sa darilo ich mladší kolegom, ktorí utpeli vôbec prvú a aj veľmi nešťastnú prehru. Nič to však nemení na fantastickej jeseni v ich podaní, keď s určitosťou skončia na medailovej pozícii. Dorastnencké tímy nás nepotešili, keď obidva jasne prehrali v Dubnici n./Váhom.

0
0
0
s2smodern
Hodnotenie víkendových zápasov mládežníckymi trénermi (04. - 05.11.2017)

Víkendové duely hodnotia mládežnícki tréneri. Dorastenci tentokrát nenadchli. Naopak, veľmi nás potešili žiacke tímy v druhej lige.

0
0
0
s2smodern
MLÁDEŽ FKM: Rozvoj práce s mládežou prináša pozitívne zmeny. Stali sme držiteľmi licencie čakateľa Útvaru talentovanej mládeže

Rozvoj práce s futbalovou mládežou prináša ďalšie pozitívne zmeny. Okrem schválenia dotácie na rozvoj infraštruktúry, z ktorého sa vybudujú nové šatne na Sihoti, sme postúpili smerom hore aj v hierarchii mládežníckeho futbalu na Slevensku. Výkonný výbor Slovenského futbalové zväzu na svojom zasadnutí rozhodol, že FKM NOVÉ ZÁMKY sa pre nasledujúce tri súťažné ročníky stáva držiteľom licencie čakateľa Útvaru talentovanej mládeže.

0
0
0
s2smodern
Vybudovanie nových šatní na Sihoti dostalo zelenú. Meníme zanedbávané, dobiehame zameškané.

Vybudovanie nových šatní na štadióne Sihoť pre mládežnícky futbalistov FKM bude čoskoro realitou. V spolupráci s mestom Nové Zámky ako žiadateľom sme sa výraznou mierou spolupodieľali na vypracovaní projektu vybudovania nových šatní a sociálnych zariadení na štadióne Sihoť prostredníctvom tzv. kontajnerového systému. Výkonný výbor SFZ na základe predloženej dokumentácie a odporúčaní pracovnej skupiny za týmto účelom dňa 14. augusta schválil mestu Nové Zámky dotáciu vo výške 50.000,-Eur. Ďalšie spolufinancovanie realizácie projektu bolo na jednom z uplynulých zasadnutí schválené aj zo strany Mestského zastupiteľstva.   

0
0
0
s2smodern