Uplynulú nedeľu sa naši starší žiaci pod vedením trénera Lakiho zúčastnili Memoriálu Zsolta Érseka v Dunajskej Strede. Jedná sa o spomienku na bývalého mládežníckeho hráča DAC, ktorý zomrel na následky zranenia počas futbalového stretnutia. Vyhlásenie výsledkov turnaja, aj za prítomnosti našich hráčov, prebehlo v polčasovej prestávke zápasu Fortuna ligy DAC - Nitra priamo na hracej ploche. Napokon sme sa umiestnili na 5. mieste. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený náš Juraj Mikulec.

V základnej skupine sme sa umiestnili na 3. mieste so ziskom 3 bodov, o čom nakoniec rozhodovalo skóre. My sme zdolali Komárno, Galanta nás a Komárno zdolalo Galantu. Komárno malo aktívne skóre +2, Galanta a my sme mali pasívne -1, Galanta skončila pred nami vďaka väčšiemu počtu strelených gólov.

Výsledky

FKM - KFC Komárno 3:2 (Kuruc, Farkas, Dibusz)

FKM - FC Slovan Galanta 2:4 (Dibusz, Lakatos)

Zápas o 5. miesto:

FKM - MŠK Rimavská Sobota 7:4 (Lakatos 2, Dibusz, Farkas, Pócs, Valachovič, Mráz)

Zostava: Mikulec, Šarfický, Illés, Laki, Kulich, Száraz, Hrabovský, Kodhaj, Dibusz, Kuruc, Mráz, Pócs, Lakatos, Farkas, Valachovič

Tréner: Alexander LAKI