Šťastie v nešťastí. Miško to zvládol !!!

Futbal prináša aj bolesť. Niekedy psychickú, ak výkon hráča, či výsledok tímu nie sú podľa predstáv zainteresovaného. Najmä však fyzickú, ktorú prinášajú následky nepríjemných zranení. V týchto dňoch bol hlavným protagonistom takejto situácie náš Miško Fabián, brankár mladšieho dorastu. Na potešenie nás všetkých, so šťastným koncom.

0
0
0
s2smodern
Aktuálne výsledky mládeže: Žiacke tímy na výbornú, mladší dorast zaznamenal prvé víťazstvo. Staršiemu dorastu sa nedarilo, prípravkári opäť víťazne

Mládežnícke súťaže pokračujú plným prúdom aj v priebehu týždňa. Staršiemu dorastu sa tentokrát príliš nedarilo a utrpel jednoznačnú prehru. Naopak mladší dorastenci zvíťazili a zaznamenali tak prvé víťazstvo. Žiackym tímom sa darilo na výbornú, keď platilo "môj dom - môj hrad". Radosť nám ďalšími víťazstvami spôsobili aj prípravkárske kategórie.

0
0
0
s2smodern
Starší dorastenci sa stali halovými šampiónmi okresu

 

V nedeľu 29. januára sa v ŠH Milénium uskutočnil zimný halový turnaj o Pohár predsedu ObFZ. Zúčastnil sa ho aj náš výber U19, pričom potvrdil rolu favorita a tak sa na chlapcoch ligotali zlaté medaily. 

0
0
0
s2smodern