Aktuálne výsledky MLÁDEŽE: Dorastenci U19 s ďalším bodom zvonku, žiacke a prípravkárske tímy bodovali u súperov

Prinášame Vám sumár aktuálnych výsledkov našich mládežníckych tímov.

Aktuálne výsledky MLÁDEŽE: Starší dorat bodoval v Petržalke, žiaci všetko vyhrali. Dievčatá s ďalším víťazstvom

Až na výbuch mladšieho dorastu bodovali počas víkendu všetky naše mládežnícke družstvá. Starší dorast nezložil zbrane ani za nepriaznivého stavu. Po bojovnom výkone podčiarknutom dobrým výkonom brankára Lengyela získal v Petržalke cenný bod. Žiacke tímy vyhrali všetky svoje duely v druhej aj tretej lige. V Lige prípraviek Kornéla Salátu sa darilo obom družstvám, dievčatá tak zaznamenali ďalšie víťazstvo. Krajské prípravky odohrajú stretnutia v náhradnom termíne.

Aktuálne výsledky MLÁDEŽE: Starší dorast pretrhol nepriaznivú sériu, druholigoví starší žiaci nepochodili v Štúrove. Mladší žiaci naďalej perfektne, prípravkári doma s dominantnými víťazstvami. Dievčatá porazili chlapcov

Ani upršaný víkend nezabránil ďalšim zápasom našich mládežníkov s výnimkou mladšieho dorastu, ktorý odohrá svoj duel v náhradnom termíne. Zverenci trénera Čoknaya po menšej hernej a výsledkovej kríze jasne zvíťazili. Gólovo sa prezentovala aj nová posila Samuel Stovička z FC Nitra. Druholigovým starším žiakom sa nedarilo v Štúrove, naopak mladší žiaci pokračujú vo výborných výkonoch. Na domácej pôde zvíťazili aj prípravkárske tímy, dievčatá zaznamenali premiérové víťazstvo.

Aktuálne výsledky MLÁDEŽE: Starší dorast s druhopolčasovou príučkou, U17 tretí zápas po sebe bez prehry. Mladší žiaci nedali šancu svojim súperom. Prípravky brali body z Galanty

Mládežníci FKM aj uplynulý víkend hrdo bojovali za novozámocké farby. Starší dorastenci ešte v prvom polčase držali krok so svojim súperom, avšak za nezodpovedný výkon po prestávke utŕžili zaslúžený debakel. Veríme, že sa junáci čo najrýchlejšie spamätajú. Ich mladší kolegovia prišli o víťazstvo až v samom závere a napokon si z ViONu odnášajú jeden bod. Druholigoví starší žiaci opäť stroskotali na nepremenených šanciach a bol z toho iba bod, v tretej lige zaslúžene zvíťazili na horúcej pôde v Gabčíkove. Mladší žiaci nedali svojim súperom žiadnu šancu, tentokrát si to odnieslo Partizánske i Gabčíkovo. Kategórie U11 a U10 presvedčivo zvíťazili v Galante, takmer im sekundovali aj najmladší z U9, avšak nedokázali udržať prvopolčasové vedenie. Naše tímy v Lige prípraviek Kornéla Salátu - chlapci aj v druhom svojom zápase zvíťazili, dievčatá naberajú prvé skúsenosti, určite sa poučia z vysokej prehry. ZÁMKY DO TOHO !!!

Aktuálne výsledky mládeže: Starší dorast impozantne na Interi, žiaci tak aj tak, prípravkári potešili proti Petržalke

Prinášame Vám výsledkový prehľad mládežníckych družstiev z uplynulého víkendu. Potešilo najmä víťazstvo staršieho dorastu na pôde favorizovaného Interu Bratislava po dvoch góloch novej posily Szikoru a perfektnom výkone gólmana Hanakoviča. Darí sa aj mladším žiakom, ktorí doposiaľ neokúsili trpkosť prehry. Pekné výsledky dosiahli prípravkári proti Petržalke.